SLUŽBY

FILMOVÁ PRODUKCE

Tvoříme firemní filmy a reportáže. Vyrábíme kino reklamy, včetně 5.1 prostorového zvuku. Všechny TV reklamy dodáme s potřebnými formáty pro ČT, Primu, Novu a online. Barvy pečlivě ladíme a dle potřeby animujeme ve 2D a 3D. Klientům vždy připravíme návrhy scénářů a přípravné vizuály, aby věděli jaké kroky budou následovat. Kompletní audiovizální techniku potřebnou pro výrobu máme vlastní, odpadá tedy nutnost drahých pronájmů techniky a můžeme v případě potřeby rychle zareagovat a točit.

ZVUKOVÁ PRODUKCE, DABING

Pravidelně spolupracujeme s USA společností Masgillivray Freeman zastupující takové osobnosti jako je MORGAN FREEMAN, LIAM NEESON, HELEN MIRREN, ROBERT REDFORD, PAUL MCCARTNEY, MERYL STREEP a produkujeme  jazykové adaptace s 5.1 prostorovým zvukem.

Vyrábíme rádiové reklamy, dabing firemních filmů, hudební loga a audioknihy, samozřejmostí jsou autorské licence. Disponujeme dabingovým studiem a speciálně navrženým akustickým ateliérem, který je vhodný jak pro nahrávání hudby včetně bicích, tak pro výrobu rozhovorů a podcastů. 

HUDEBNÍ PRODUKCE

Klientům vyrábíme hudební podklady a zvuková loga k reklamám, firemním filmům. Dle požadavků dodáváme kompletní hudební produkci a autorské skladby s licencí ke komerčnímu užití.

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A MARKETING

Realizujeme kompletní marketingové kampaně od návrhů vizuálů, video reklam, bannerů, bilboardů. Klientům pomáháme cílit reklamy v onlinu, outdooru a dodáváme pravidelné reporty a analýzy.

GRAFICKÝ DESIGN

Zpracujeme vizuální komunikaci  webových stránek s přehlednou navigací a strukturou. Navrhneme firemní tiskoviny a kompletní branding.

FILMOVÁ TECHNIKA A STUDIO

Techniku nemusíme nikde pronajímat, vše máme tzv. pod jednou střechou a díky částkám ušetřeným za rentál, investujeme do pečlivé přípravy scénářů a grafickýcn návrhů daného projektu. Garantujeme max. kvalitu i u všech menších projektů.

FOTO PRODUKCE

Natáčení firemních filmů jde ruku v ruce s fotoprodukci tak, aby bylo marketingové cílení učinnější díky kvalitním vizuálům a fotografiím, které se hodí pro následný tisk a online.

Fotíme v ateliéru a v terénu, firemní, portrétní a produktové fotografie. Kompletní postprodukci, včetně retuší a požadované grafiky, dodáme ve všech požadovaných formátech a velikostech.

 

 

Rychlý přehled služeb

MARKETING

Kompletní marketingové kampaně od návrhů vizuálů, video reklam, bannerů, bilboardů až po realizaci, cílení reklamy v onlinu – outdooru a následná analytika a pravidelný reporting.

GRAFICKÝ DESIGN

Zpracujeme vizuální komunikaci  webových stránek s přehlednou navigací a strukturou. Navrhneme firemní tiskoviny a kompletní branding.

FOTO PRODUKCE

Zajistíme focení v ateliéru, firemní portrétní, produktové fotografie a kompletní postprodukci s distribucí pro všechny požadované online a outdoor formáty.

FILMOVÁ PRODUKCE

Firemní filmy, reportáže, TV reklamy s potřebnými formáty a přepisy pro ČT, Primu, Novu a další. 2D a 3D animace. Návrhy scénářů a přípravných vizuálů. 

ZVUKOVÁ PRODUKCE

Vyrábíme rádiové reklamy, jazykové adaptace firemních filmů, hudební loga a audioknihy včetně licencí. Disponujeme dabingovým, a speciálně navrženým a spočítaným zvukovým ateliérem.

PPC REKLAMA

Správně nastavíme PPC reklamy a přivedeme na váš web jen relevantní zákazníky se zájmem o váš produkt nebo službu. Vše v rámci daného budgetu s jasnými a přehlednými reporty.